Nasze promocje

Promocje dla klientów rozliczających się na Księdze Przychodów i Rozchodów:

 

„Cenię porządek” w dostarczanych dokumentach i otrzymuję rabat w wysokości 5%:

 

„Skorzystaj i Ty” każdy z naszych dotychczasowych klientów, który „skutecznie” poleci nas swoim znajomym otrzyma jednorazową bonifikatę w wysokości 50% wartości usługi poleconego Klienta.

 

„Początki” dla wszystkich firm rozpoczynających współpracę z Biurem Rachunkowym POSITIVE Katarzyna Szewczyk-Tokarska za pierwszy miesiąc udzielimy rabatu w wysokości 30% ustalonej ceny za usługę.

 

„Korzystna zmiana” jeśli zmienisz biuro rachunkowe na Biuro Rachunkowe POSITIVE Katarzyna Szewczyk-Tokarska dostaniesz od nas korzystny bonus – przez dwa pierwsze miesiące 30% upustu.

 

„Na trudny start” osoby, które po raz pierwszy podejmują działalność gospodarczą, i posiadają dodatkowo status absolwenta lub bezrobotnego przez pierwsze dwa miesiące korzystają z 35% upustu.

 

 

Promocje dla klientów rozliczających się na Księgach Handlowych:

 

„Cenię porządek” w dostarczanych dokumentach i otrzymuję rabat w wysokości 5%:

 

„Skorzystaj i Ty” każdy z naszych dotychczasowych klientów, który „skutecznie” poleci nas swoim znajomym otrzyma jednorazową bonifikatę w wysokości 35% wartości usługi poleconego Klienta.

 

„Początki” dla wszystkich firm rozpoczynających współpracę z Biurem Rachunkowym POSITIVE Katarzyna Szewczyk-Tokarska za pierwszy miesiąc udzielimy rabatu w wysokości 20% ustalonej ceny za usługę.

 

„Korzystna zmiana” jeśli zmienisz biuro rachunkowe na Biuro Rachunkowe POSITIVE Katarzyna Szewczyk-Tokarska dostaniesz od nas korzystny bonus – przez dwa pierwsze miesiące 20% upustu.

Jesteście Państwo zainteresowani Naszą ofertą?

Zapraszamy do kontaktu. Nasi doradcy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.